INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha foto me Kim Kardashian? Do habiteni kur të shikoni këtë postim[FOTO]

Bebe Rexha foto me Kim Kardashian? Do habiteni kur të shikoni këtë postim[FOTO]

Publikuar më: 13:25 07-08-2017

Bebe Rexha foto me Kim Kardashian?!

Bebe Rexha tashmë është kthyer në një nga emrat më të përfolur në mediat rozë dhe më të pëlqyer të momentit. Përveç talentit të saj në muzikë, shumë fansa e kane krahësuar atë gjithmonë me motrën e vogël të Kim Kardashian, Kylie Jenner.  Kylie është një ndër  femrat më me influence në botën e showbiz-it dhe  ndër më të përfolurat. Ka qenë një foto që Kim K ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, ku ka dalë bashkë me motrën e saj Kylie, por kur e shikoni këtë foto për herë të pare me siguri do mendoni: “Wow! Kim Kardashian përkrah Bebe Rexhës?!”. Një kohë ka qenë kryefjalë e mediave ndërkombëtare tema se Kylie dhe Bebe kanë ngjashmëri gjithashtu edhe "Billboard" foli për këtë temë po ashtu dhe shumë fansa komentojnë në fotot e tyre për këtë gjë./intv.al/ 

kim_kylie.png

bebe_rexha.jpg

bebe_kylie.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012540817260742
    array(1) { ["section"]=> string(83) "bebe-rexha-perkrah-kim-kardashian-do-habiteni-kur-te-shikoni-kete-postim-foto-34066" }