INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Beatrix harron Instagramin hapur, Albani i zbulon sekretet [FOTO]

Beatrix harron Instagramin hapur, Albani i zbulon sekretet [FOTO]

Publikuar më: 12:34 30-12-2017

Thuasje çdokujt nga ne i ka ndodhur që të harrojë hapur diku një nga rrjetet e tij sociale.

Së fundmi i ka ndodhur këngëtares Beatrix Ramosaj e cila ka harruar hapur Instagramin e saj në IPAD. Dhe ka qenë vëllai i këngëtares, Albani ai që është futur në llogarinë e së motrës duke bërë postime të ndryshme dhe duken i thënë se do t’i nxjerrë sekretet.

 “Kështu është kur lë Ipad-in në shtëpi. Beatrix e ke lënë Instagram-in “log in” . Unë i di të gjitha sekretet e tua.”,, është shprehur Albani. Ndërkohë Beatrix ka reaguar menjëherë duke i kërkuar të dalë nga llogaria e saj. 

zsfdsgfg.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024678707122803
    array(1) { ["section"]=> string(68) "beatrix-harron-instagramin-hapur-albani-i-zbulon-sekretet-foto-46299" }