INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Batuta erotike në Kuvend! Gjithë vëmendja tek dyshja Rama – Basha [VIDEO]

Publikuar më: 15:27 29-03-2018

E enjtja është kthyer në vëmendje edh për shkak të batutave që lëshojnë deputetët në drejtim të njeri tjetrit. Batutat e Parlamentit janë gjithmonë plot humor, madje ndonjëherë edhe më shumë se ndonjë spektakël i këtij zhanri. Por këtë të enjte fjalët erotike dhe sharjet e këtij lloji kanë mbushur minutazhin e liderëve politikë. Rama, Basha, Berisha dhe kryemadhi kanë mbajtur peshën kryesore jo vetëm të debatit politik por dhe batutave dhe humorit në sallën e Kuvendit. Në videon e mëposhtme ju ftojmë të ndiqni batutat më pikante të përzgjedhura për këtë të enjte.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007983922958374
    array(1) { ["section"]=> string(74) "batuta-erotike-ne-kuvend-gjithe-vemendja-tek-dyshja-rama-basha-video-54019" }