INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘Bashko' Beatrix Ramosajn dhe Encën del ''binjakia'' e tyre... këngëtarja shqiptare [FOTO]

‘Bashko' Beatrix Ramosajn dhe Encën del ''binjakia'' e tyre... këngëtarja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 21:38 11-01-2018

Beatrix dhe Enca sot ‘armike’ por kanë ‘sozinë’ e tyre në një person … këngëtaren shqiptare.

Te dyja janë këngëtare mjaft të pëlqyera në vend dhe mjaft të përfolura në showbiz-in shqiptar. Të gjithë jemi kuriozë ta shihnim qoftë edhe njëherë nëse vërtet kemi një sozi në këtë bote dhe që do të ngjasonte si “binjak” me ne. Por me siguri njihni persona shumë të ngjashëm me të tjerë që mund t’I quani edhe sozi. Në këtë rast nëse ‘bashkojmë’ Beatrix Ramosajn dhe Encën do të habiteni kur të shihni se ajo që ka ngjashmëri me të dyja është … Fifi, sipas intv.al. Edhe ju me siguri e keni hasur këtë ngjashmëri pas shpesh herë Fifit i komenojnë shumë fansa që ka ngjashmeri me njerën apo me tjetrën. Por këtë herë ishte Fifi ajo që na bindi me këtë ngjashmëri nëpërmjet fotove të fundit të publikuara në Instagram. Nëse nuk e besoni, shihni fotot më poshtë edhe do e kuptoni./intv.al/

fifiii.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011091232299805
    array(1) { ["section"]=> string(85) "bashko-beatrix-ramosajn-dhe-encen-del-binjakia-e-tyre-kengetarja-shqiptare-foto-47297" }