INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bashkëpunime me yje botërorë? Mësoni kur publikohet kënga më e re nga Luar për tregun shqiptar dhe ndërkombëtar [FOTO]

Bashkëpunime me yje botërorë? Mësoni kur publikohet kënga më e re nga Luar për tregun shqiptar dhe ndërkombëtar [FOTO]

Publikuar më: 17:28 15-06-2018

Pas HIT-it “Si Dje”, Luar ka sërish surpziza për të gjithë fansat e saj shqiptarë. Këtë e zbuloi ekskluzivisht për emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani. Një këngë që e ka sjellë shumë ndryshe në ‘look’ dhe sapo ta shihni do thoni WOW! Do jetë një klip shumë ndryshe dhe veror. Më poshtë mund të shihni edhe foto nga backstage apo edhe nga “new look” i këngëtares. Luar Arani tregon për intv.al se javën tjetër kënga është gati dhe del në të gjitha platformat, edhe për tregun shqiptar dhe atë ndërkombëtar. Kënga është në anglisht dhe pritshmëritë janë të larta, kontrata me label-in ndërkombëtar vazhdon dhe bashkëpunimet me yje të suksesshëm nuk do mungojnë por “stay tuned”! Kjo këngë nuk është e vetmja, pasi pak më vonë del singëlli tjetër dhe do kemi vërtet surpriza!/intv.al/

awww.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025129318237305
    array(1) { ["section"]=> string(121) "bashkepunime-me-yje-boterore-mesoni-kur-publikohet-kenga-me-e-re-nga-luar-per-tregun-shqiptar-dhe-nderkombetar-foto-61882" }