INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bashkëpunim me Encën? Young Zerka zbulon të vërtetën [VIDEO]

Bashkëpunim me Encën? Young Zerka zbulon të vërtetën [VIDEO]

Publikuar më: 18:08 21-05-2018

Enca është një ndër këngëtaret më të preferuara të momentit. Kënga e saj e fundit “DUA” ishte një sukses i vërtetë dhe tashme ka siguruar jo më pak se 11 milion klikime në YouTube.

Por e kishit menduar ndonjëherë Encën në bashkëpunim me Young Zerkën?

Zerka njihet për stilin e tij të veçantë të muzikës që bën dhe vërtet është ndër këngëtarët më IN në vend. Ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani dhe ka folur për shumë të reja rreth tij në jetën profesionale dhe atë private. Është përfolur pak kohë më parë një bashkëpunim mes Encës dhe Zerkës, por nëse këto janë vetëm thashetheme eka zbuluar në videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002852201461792
    array(1) { ["section"]=> string(63) "bashkepunim-me-encen-young-zerka-zbulon-te-verteten-video-59097" }