INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Basha kërkon ndihmë për familjet e përmbytura në Fushë-Krujë

Basha kërkon ndihmë për familjet e përmbytura në Fushë-Krujë

Publikuar më: 14:34 02-12-2017

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha këtë të shtunë ka qënë i pranishëm në zonën e përmbytur në Fushë-Krujë.

Gjatë takimit me banorët kreu i opozitës kërkoi që të ndihmohen familjet e prekura nga përmbytjet.

Në Fushë Krujë janë përmbytur 2 lagje me 1500 banorë dhe tërësisht 3 fshatra në zonën e Bubqit me 100 shtëpi dhe 600 ha tokë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012540817260742
    array(1) { ["section"]=> string(66) "basha-kerkon-ndihme-per-familjet-e-permbytura-ne-fushe-kruje-43709" }