INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Barcelona do me çdo kusht talentin e Sevillas

Barcelona do me çdo kusht talentin e Sevillas

Publikuar më: 17:12 11-05-2018

Drejtuesit e Barcelonës i kanë kthyer sytë e tyre nga mbrojtësi francezë Clement Lenglet.

Emisarët blaugrana kanë vëzhguar disa ndeshje 22-vjeçarin e talentuar dhe janë bindur që ai është përforcimi ideal për katalanasit.

Mbrojtësi aktualisht luan nën fanellën e Sevillas.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030171871185303
    array(1) { ["section"]=> string(51) "barcelona-do-me-cdo-kusht-talentin-e-sevillas-58075" }