INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Atë që Kejsi bëri për vjehrrin e saj me siguri i ka pëlqyer atij dhe Stresit [FOTO]

Atë që Kejsi bëri për vjehrrin e saj me siguri i ka pëlqyer atij dhe Stresit [FOTO]

Publikuar më: 21:05 14-09-2018

Historia e dashurisë se reperit Stresi me bukuroshen Kejsi ka qënë në qëndër të vëmëndjës së mediave prej disa kohësh. Çifti u fejua në fillim të këtij viti dhe shumë shpejt folën dhe për martesën. Por para se ajo të ndodhte u përfolën gjatë për ndarje.

Ishte Stresi që atë kohë shuajti thashethemet duke postuar një foto me Kejsin e duke i shprehur dashurinë e ata tashmë janë të martuar zyrtarisht pasi vetë Kejsi na ka treguar se është pjesë e familjes Lushaj.

Dhe Kejsi është ajo nusja që do e donin të gjithë vjehrrit. Me siguri e njihni Sali Lushën, babain e Stresiit i cili ka qenë edhe truprojë e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ditën e sotme ai Sali Lusha ka dhënë një intervistë në lidhje me një grusht shteti të organizuar 20 vjet më parë. Këtë fragment e ka fotografuar nusja e djalit të tij, Keisi.

Kjo e fundit ka postuar në “Instastory” një foto ku shfaqet babai i Stresit gjatë intervistës. Në foto ajo shkruan: “Krenaria jonë”, duke na ka treguar marrëdhënien e veçantë që Keisi ndan me vjehrrin e saj.

ton.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008991003036499
    array(1) { ["section"]=> string(87) "ate-qe-kejsi-beri-per-vjehrrin-e-saj-me-siguri-i-ka-pelqyer-atij-dhe-stresit-foto-71742" }