INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Atalanta nis revolucionin! Etrit Berisha del në shitje me një çmim të kripur!

Atalanta nis revolucionin! Etrit Berisha del në shitje me një çmim të kripur!

Publikuar më: 14:29 10-02-2019

Atalanta thuhet se do të nis një revolucion në skuadër.

Ata kërkojnë që të ripërtërijnë ekipin dhe do ti besojnë lojtarëve të rinj. Kështu, as Etrit Berisha nuk është në planet e ekipit të ri.

etrit.jpg


Porta pritet ti besohet të riut Golini. Çmimi i vendosur për Berishën është goxha i kripur. Ai që kërkon shërbimet e tij duhet të derdhë minimalisht 8 milionë euro. Për të interesohen Fiorentina dhe Xhenova.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013785123825073
    array(1) { ["section"]=> string(79) "atalanta-nis-revolucion-etrit-berisha-del-ne-shitje-me-nje-cmim-te-kripur-86611" }