INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ata të dy nuk fshihen më, Selena Gomez dhe Justin Bieber përqafimet e para në publik pas rikthimit bashkë [FOTO]

Ata të dy nuk fshihen më, Selena Gomez dhe Justin Bieber përqafimet e para në publik pas rikthimit bashkë [FOTO]

Publikuar më: 12:48 02-11-2017

Kur ishin të lidhur, ishin në qendër të vëmëndjes.

Ama edhe pas ndarjes, Selena Gomez dhe Justin Bieber vazhdonin të ishin “çifti” më i komentuar në showbizz. Pasi kaluan vite të ndarë dhe pasi u duk se secili kishte vazhduar me jetën e  tij, me partnerë të rinj, ndodhi ajo që nuk pritej. Selena dhe Justin janë rikthyer sërish bashkë. Pas ndarjes nga The Weeknd, këngëtarja është parë e lumtur të përqafohet më dashurinë e saj të parë në publik. Edhe për Justin mund të themi të njëjtën gjë, i cili pas ndarjes nga Gomez duket se nuk po gjente rehat me ansjë femër tjetër. Tashmë  ata të dy i sheh të dalin bashkë në publik, pa problem. Një dashuri e njëjtë si ajo që kishin në vitin 2011. 

adfa0a0b22e228f70a831d7e2a402cb3.jpg

f8dbcead8c71fd5975d62633fe95ff5d.jpg

0c6d187f6a9f6526855cb0d147e9bb19.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022420883178711
    array(1) { ["section"]=> string(115) "ata-te-dy-nuk-fshihen-me-selena-gomez-dhe-justin-bieber-perqafimet-e-para-ne-publik-pas-rikthimit-bashke-foto-40744" }