INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Kim Kardashian, as Kylie Jenner, as Gigi Hadid! Ja kush është shpallur femra më SEKSI në botë, e njihni të gjithë, e meriton? [FOTO]

As Kim Kardashian, as Kylie Jenner, as Gigi Hadid! Ja kush është shpallur femra më SEKSI në botë, e njihni të gjithë, e meriton? [FOTO]

Publikuar më: 19:31 08-06-2018

Nuk kemi çfarë të themi për të, është kaq “HOT”! 

Revista “Maxim” ka shpallur femrën më seksi në botë dhe me siguri të gjithë jeni dakord. Bëhet fjalë për modelen bionde Kate Upton.

Lajmi u konfirmua ditën e djeshme dhe supermodelja ndodhet në kopertinën e revistës si ‘femra më seksi në botë’.

“Të qenurit numri 1 në Hot 100 është një shpërblim i vogël për të gjithë punën e vështirë,” shprehet Upton.

Ylli i pasarelave i bashkohet një liste ku përfshihen yje ‘të nxehtë’, mes të cilave Gigi dhe Bella Hadid.

Hailey Baldëin kryesoi listën vitin e kaluar ndërsa Stella Maxëell dhe Taylor Sëift zotëruan vendin e parë në vitin 2016 dhe 2015, respektivisht.

“Lista jonë Hot 100 ka të bëjë më shumë sesa thjesht bukuria fizike. Tani më shumë se kurrë ne duhet të lartësojmë femrat e zgjuara dhe të fuqishme që po thyejnë kufijtë duke na treguar se çfarë është e mundur. Dhe askush nuk mund ta bëjë këtë më shumë sesa ylli ynë i kopertinës Kate Upton”, tha në një deklaratë Robert Price, shefi i “Maxim”.

kat.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090539455413818
    array(1) { ["section"]=> string(133) "as-kim-kardashian-as-kylie-jenner-as-gigi-hadid-ja-kush-eshte-shpallur-femra-me-seksi-ne-bote-e-njihni-te-gjithe-e-meriton-foto-61126" }