INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arsenal dhe Juventus kthejnë “sytë” nga futbollisti kosovar, ja për kë bëhet fjalë

Arsenal dhe Juventus kthejnë “sytë” nga futbollisti kosovar, ja për kë bëhet fjalë

Publikuar më: 21:50 10-01-2019

Donis Avdiaj është futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, që luan momentalisht për Willem II.

Për 22 vjeçarin thuhet se po vijnë oferta nga Arsenali dhe Juventus.

Mediat holandeze kanë shkruar sot se klubi anglez dhe ai italian do të tentojnë ta bëjnë të vetin përfaqësuesin kosovar në merkaton e janarit.

22-vjeçari e riktheu formën pas transferimit nga Schalke në Holandë.

Këtë sezon ai ka realizuar 4 gola dhe ka dhuruar 2 asiste në kampionatin holandez.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084922313690186
    array(1) { ["section"]=> string(77) "arsenal-dhe-juvnetus-kthejne-syte-nga-futbollisti-kosovar-ja-per-ke-beh-84066" }