INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arrestohet kreu i Federatës për lidhje të organizuar me krimin dhe sistemin e drejtësisë...

Arrestohet kreu i Federatës për lidhje të organizuar me krimin dhe sistemin e drejtësisë...

Publikuar më: 22:13 06-12-2018

Presidenti i Federatës së Perusë, Eduin Oviedo u arrestua këtë të enjte pas një operacioni të gjatë të policisë.

Ai akuzohet sa ka qenë i angazhuar në grupe kriminale, që infiltroheshin në sistemin e drejtësisë.

Personalisht kreu i Federatës Ovideo ka angazhuar avokatin e tij që të bëjë zgjidhjen e kësaj çështje dhe i ka mohuar të gjitha akuzat që rëndojnë mbi të.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008080005645752
    array(1) { ["section"]=> string(94) "arrestohet-kreu-i-federates-per-lidhje-te-organizuar-me-krimin-dhe-sistemin-e-drejtesise-80899" }