INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Armina Mevlani e lumtur për ardhjen e Marios në Shqipëri, por kjo gafë e saj me siguri e ka “fëlliqur” para tij! [FOTO]

Armina Mevlani e lumtur për ardhjen e Marios në Shqipëri, por kjo gafë e saj me siguri e ka “fëlliqur” para tij! [FOTO]

Publikuar më: 13:43 15-04-2018

Tani nuk themi dot “Sa bukur Mario”. Po ju e dinit që Mario do të vijë sërish në Shqipëri?!

Armina Mevlani është një nga modelet më të bukura shqiptare e cila është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku komentohet shpesh për jetën e saj luksoze dhe marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Berisha.
Gjithashtu Armina është një blogere shumë e zonja ku në Instagram shpesh herë publikon foto në të cilat shfaqet e kuruar deri në detaje dhe “ushqen” femrat e ndryshme me pak stil nga fashioni.
E sigurisht si shumë femra në botë edhe Armina është një fanse e grimierit shqiptar me famë botërore Mario Dedivanovic.

Grimieri i Kim Kardashian do të vijë në muajin maj në Pallatin e Kongreseve dhe Armina ka marrë një ftesë për të marrë pjesë në këtë event, ftesë për të cilën nuk mund të mos e mbante të fshehur gëzimin.

Ajo ka publikuar një foto të ftesës në Instastory ku ka etiketuar Marion dhe personin që e ka ftuar, mirëpo duke u munduar të shprehë gëzimn e saj në anglisht ka harruar që shkruhet “EXCITED” dhe jo “Exited”. Shpresojmë që Mario mos ta ketë vënë re këtë gafë. /intv.al

sabkrmario.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027000904083252
    array(1) { ["section"]=> string(119) "armina-mevlani-e-lumtur-per-ardhjen-e-marios-ne-shqiperi-por-kjo-gafe-e-saj-me-siguri-e-ka-felliqur-para-tij-foto-55299" }