INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Armina blen unazën e ëndrrave, çifti vendos të martohet? [FOTO/VIDEO]

Armina blen unazën e ëndrrave, çifti vendos të martohet? [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 14:39 13-11-2017

Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha, bëhen shpesh qendër e komenteve në showbiz.

Lidhja e tyre ngjall mjaft kuriozitet e ndërsa më parë janë përfolur vetëm për lidhjen, këtë herë duket se po vjen diçka tjetër në horizont. Blogerja këtë muaj ka festuar 3 vjetorin e lidhjes dhe është momenti i duhur për të hedhur një hap më serioz në marrëdhënie.

Në një nga postimet e bëra në Instastorie, ajo tregon se ka marrë pjesë në një ankand orësh dhe buzhiterish në Gjenevë.  Aty ‘ia ka marrë mendjen’ një unazë të cilën e ka vendosur në gisht duke e quajtur “Dream Ring’ (unaza e ëndrrave). Kjo mund të jetë edhe një thirrje indirekte për Shkëlzenin që zgjedhja për unazën e martesës, u bë.

23574274_10212527706620971_982340895_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039639472961426
    array(1) { ["section"]=> string(71) "armina-blen-unazen-e-endrrave-cifti-vendos-te-martohet-foto-video-41792" }