INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arilena Ara publikon videoklipin me reperin me famë ndërkombëtare dhe kjo këngë do ju bëjë të harroni 'Nëntori'-n! [VIDEO]

Arilena Ara publikon videoklipin me reperin me famë ndërkombëtare dhe kjo këngë do ju bëjë të harroni 'Nëntori'-n! [VIDEO]

Publikuar më: 23:31 02-11-2018

Shqipëria tashmë ka shumë vajza të suksesshme me të cilat mund të krenohet dhe një ndër to është Arilena Ara.

Këngëtarja e shumë HIT-ve po vazhdon sukseset me këngët e saj, jo vetëm ‘Nëntori’-n.

Prej disa kohësh Arilena ka lajmëruar projektin e saj më të fundit “Last Train to Paris” një bashkëpunim me reperin KDDK dhe kënga ka arritur të ngjisë shkallët e klasifikimit në disa vende të botës, edhe pse vetëm në versionin audio deri më tani.

Pas pothuajse një gjysmë viti, dyshja vendosën që këtë këngë ta finalizojnë me klip, i cili është mjaft i veçantë dhe me shumë ngjyra.

Tekstin e këngës e ka shkruar Kirill Lupinos, ndërsa për muzikën është përkujdesur Kirill Lupinos dhe Darko Dimitrov.

E shijoni tani...

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078461170196533
    array(1) { ["section"]=> string(123) "arilena-ara-publikon-videoklipin-me-reperin-me-fame-nderkombetare-dhe-kjo-kenge-do-ju-beje-te-harroni-nentori-n-video-77494" }