INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arileli i shkretë! Shihni si tallet në shqip Faton Shoshi me grimierin e Kylie Jenner [VIDEO]

Arileli i shkretë! Shihni si tallet në shqip Faton Shoshi me grimierin e Kylie Jenner [VIDEO]

Publikuar më: 20:41 07-02-2018

Faton shoshi është shndërruar në një ndër menaxherët më IN të momentit. Fama që “Bonbon” i Era Istrefit i dha, mundësoi që Fatoni të takohej me yje botërorë, si David Guetta apo personazhe të tjetër të famshëm. Së fundmi i ndodhur në New York ai ka publikuar një video ku shihet pranë grimierit të Kylie Jenner, Ariel Tejada.

Si duket afrimiteti me vajzën e Alberie Hadërgjonajt, Anxhelinën ka bërë të mundur që dyshja të shihen krah njëri-tjetrit. Në videon më poshtë të siguruar nga intv.al, shihet Fatoni teksa tallet me Arielin pasi i flet në gjuhen shqipe dhe grimieri nuk e kupton. Në fakt edhe në nuk po arrijmë ta kuptojmë Fatonin por shihni videon dhe mbase e kuptoni ju./intv.al/ 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0019309520721436
    array(1) { ["section"]=> string(96) "arileli-i-shkrete-shihni-si-tallet-ne-shqip-faton-shoshi-me-grimierin-e-kylie-jenner-video-49689" }