INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ariana Grande mendon ende për Mac Miller, përkujton me këtë detaj kaq interesant ish të dashurin e saj [FOTO]

Ariana Grande mendon ende për Mac Miller, përkujton me këtë detaj kaq interesant ish të dashurin e saj [FOTO]

Publikuar më: 18:36 01-11-2018

Ariana Grande ka përkujtuar ish të dashurin e saj Mac Millerin duke veshur hoodie-n e tij në të cilën shkruhet “Nuk jam reper”. Këngëtarja 25 vjeçare ka postuar një foto të vetes e cila është shfaqur me trikon dhe me qenin e tij. 

img-6479-1541081076-576x1024.jpeg

43817510_2216561128356132_8232063815733583365_n-1024x1024.jpg

 

Ka mjaftuar kjo foto që fansat të mendojnë se Ariana Grande e ka ende në mendje ish të dashurin Mac Miller. Reperi i njohur ndërroi jetë më 7 shtator pas një mbidoze droge. Miller, emri i vërtetë i të cilit është Malcolm James Mçormick, përreth dy vjet ishte në lidhje me këngëtaren Ariana Grande, me të cilën ishte ndarë në maj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014908790588379
    array(1) { ["section"]=> string(112) "ariana-grande-mendon-ende-per-mac-miller-perkujton-me-kete-detaj-kaq-interesant-ish-te-dashurin-e-saj-foto-77335" }