INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Argjentina përballet me Italinë dhe Spanjën në mars

Argjentina përballet me Italinë dhe Spanjën në mars

Publikuar më: 14:35 10-01-2018

Federata Argjentinës e futbollit ka njoftuar se ekipi i saj kombëtarë do përballet me skuadrën italiane me 23 mars e me Spanjën 4 ditë më pas, në kuadër të përgatitjeve për Kupën e Botës në Rusi.
Argjentina është në Grupin D bashkë me Islandën, Kroacinë dhe Nigerinë

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072810649871826
    array(1) { ["section"]=> string(57) "argjentina-perballet-me-italine-dhe-spanjen-ne-mars-47145" }