INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Ardit Gjebrea sapo zbuloi këtë sekret për natën finale të Kënga Magjike [FOTO]

Ardit Gjebrea sapo zbuloi këtë sekret për natën finale të Kënga Magjike [FOTO]

Publikuar më: 13:12 07-12-2017

Sonte në mbrëmje  starton edhe nata e dytë gjysmëfinale e  festivalit ‘Kënga Magjike’.

Disa nga këngëtarët e mbrëmjes së parë ishin  Lind Islami , Çiljeta Xhilaga ,Kelly , Fifi , Anxhela Peristeri  etj... Por përveç surprizave të tjera, atë të natës finale  e zbuloi edhe vetë Ardit Gjebrea. Teksa njëra ndër komentueset e pyeti se kur  do të mund ta dëgjonin këngën e tij të re, moderatori dhe kantautori ka zbuluar se do ta këndojë  të shtunën, në natën finale të spektaklit.

etryrtuy6tu7.png

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00420594215393
    array(1) { ["section"]=> string(82) "ardit-gjebrea-sapo-zbuloi-kete-sekret-per-naten-finale-te-kenga-magjike-foto-44219" }