INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ardian Bujupi publikon këngën e re ‘Arigato’ [VIDEO]

Ardian Bujupi publikon këngën e re ‘Arigato’ [VIDEO]

Publikuar më: 14:07 13-04-2018

E kishte paralajmëruar prej disa ditësh dhe ja ku erdhi momenti i publikimit.

Ardian Bujupi këtë sjell ‘Arigato’ me një përzierje mes gjuhës shqipe dhe asaj gjermane.

Kënga është prodhim i DJ Tuneruno dhe me një klip mjaft veror, ka marrë që tani pëlqimin e ndjekësve.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070950984954834
    array(1) { ["section"]=> string(54) "ardian-bujupi-publikon-kengen-e-re-arigato-video-55123" }