INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Arbër Çepani surprizon live në emision. Çfarë thirrje i bëri të rinjve shqiptar që duan të merren me biznes? [VIDEO]

Arbër Çepani surprizon live në emision. Çfarë thirrje i bëri të rinjve shqiptar që duan të merren me biznes? [VIDEO]

Publikuar më: 17:02 13-06-2018

Në emisionin e pasdites sot në “IN Traffic” në IN Radio 105.7 me Anisa Begën ishte moderatori dhe sipërmarrësi, Arbër Çepani. Ai foli për punën e tij si moderator në emisionin e mëngjesit në TVSH dhe biznesin e tij.

Gjatë intervistës, u pyet se cili është sekreti i suksesit të një sipërmarrësi të ri në Shqipëri dhe sipas tij mjafton dëshira dhe pasioni për të bërë diçka dhe e realizon.

f5b1435b-1725-4840-abef-7e64f75c9083.jpg

Gjithashtu ai i bëri thirrje të rinjve që duan të merren në fushën e biznesit të kontaktojë me të dhe do i japë suportin maksimal. Për më tepër shikoni video-n më poshtë:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024919509887695
    array(1) { ["section"]=> string(116) "arber-cepani-surprizon-live-ne-emision-cfare-thirrje-i-beri-te-rinjve-shqiptar-qe-duan-te-merren-me-biznes-vid-61634" }