INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Anna’ këngë dedikuar Ronelës? Jo, Zerka sapo na zbuloi se e gjeti dhe është moderatorja shqiptare [FOTO]

‘Anna’ këngë dedikuar Ronelës? Jo, Zerka sapo na zbuloi se e gjeti dhe është moderatorja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 21:10 22-05-2018

Kenga me e fundit e Young Zerkës është shumë ndryshë nga shumë produksione të tjera muzikore nga artistët shqiptare. Duhet thënë se është ndër këngëtaret më IN dhe shpesh herë ka treguar se di të sjellë trende përsa i përket rrymave në Shqipëri, të paktën i sjell i pari pranë publikut shqiptar.

Ditën e djeshme ai ishte I ftuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani dhe na tregoi shumë të reja rreth këngëve të tij dhe atyre surprise. Por nëse menduat se ‘Anna’ i dedikohet Ronela Hajatit, e keni gabim! Të paktën Zerka me shaka ka treguar se e ka gjetuar “Anna”-n e famshme që përflitet ngado dhe ajo është moderatorja e Fun Day, Fatma.

“Mendoj se e gjeta Anna-n”, shkruan Young në Insta Story, ndërkohë ju mund të ndiqni intervistën e tij me Fatmën në videon më poshtë./intv.al/

c03994a4-17f0-4f18-ac6c-2b5eca343ae7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031800270080566
    array(1) { ["section"]=> string(105) "anna-kenge-dedikuar-roneles-jo-zerka-sapo-na-zbuloi-se-e-gjeti-dhe-eshte-moderatorja-shqiptare-foto-59237" }