INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Angelina Jolie sërish kundër Brad Pitt! Vendos masa të rrepta për…[FOTO]

Angelina Jolie sërish kundër Brad Pitt! Vendos masa të rrepta për…[FOTO]

Publikuar më: 13:59 09-01-2019

Edhe pse kanë më shumë se dy vite që janë ndarë, aktorët e njohur Angelina Jolie dhe Brad Pitt vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes me 'luftën' ndaj njëri- tjetrit.

Pas divorcit që bëri bujë të madhe në mëdia dhe shkaktoi shumë ‘zhurmë’ midis Jolie dhe Brad Pitt, ishin nga më të ndryshme masat që ajo mori ndaj ish-partnerit të saj, të cilat e kufizuan kohën e Brad me fëmijët e tij.

Së fundmi Angelina lejoi 2 vajzat e saj për të bërë ‘shopping’, me babain e tyre duke pasur me vete një ‘bodyguard’, që do i shoqëronte kudo, sipas ‘Tring’.

zsdfhcfghjgb.jpg

Ky veprim e ka irrituar Brad, i cili është shprehur se duhet të jetë ai pranë tyre dhe jo të ndikohen nga dikush, të cilin fëmijët nuk e njohin.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077090263366699
    array(1) { ["section"]=> string(75) "angelina-jolie-serish-kunder-brad-pitt-vendos-masa-te-rrepta-per-foto-83887" }