INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Angela Martini na zbulon zonën e saj “TË KUQE” dhe duket me të vërtetë shumë “HOT” [FOTO]

Angela Martini na zbulon zonën e saj “TË KUQE” dhe duket me të vërtetë shumë “HOT” [FOTO]

Publikuar më: 20:40 13-06-2018

Angela Martini është një nga modelet më të komentuara në media për karrierën dhe veçanërisht për jetën e saj private. Pas martesës së shkodranes me biznesmenin rumun, të gjithë ndjekësit kanë parë momente nga më të ndryshmet të jetës së saj.

Angela gëzon disa linja perfekte të cilat cdo femër do donte t’i kishte dhe nuk rresht së publikuari video apo foto provokuese, të cilat ngacmojnë imagjinatën e fansave.

Edhe këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto, ku duket më në formë se asnjëherë. E rrethuar dhe nga dritat e kuqe, Anxhela ka provokuar ndjekësit e saj me këtë foto shumë seksi.

34112202_498736523878048_3107898623841533952_n_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.000946044921875
    array(1) { ["section"]=> string(89) "angela-martini-na-zbulon-zonen-e-saj-te-kuqe-dhe-duket-me-te-vertete-shume-hot-foto-61663" }