INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS

"All I See Is You", thriller-i që e kthen Blake Lively në një të verbër [VIDEO]

Publikuar më: 13:50 19-09-2017

Serena, je ti?!

Nga gjithë zhanret e filmave që kemi parë Blake të marrë pjesë, nuk e kishim menduar kurrë në një rol të tillë. 

Më në fund vjen trailer-i i parë zyrtar i filmit të prezantuar në Festivalin e Torontos, "All I See Is You" me një kast aktorësh si Blake Livley, Jason Clarke, Danny Huston, dhe Yvonne Strahovski (nga The Handmaid’s Tale). Filmi thriller me regji të Mark Forster, fokusohet tek Xhina (lively), e cila ka humbur shikimin që në fëmijëri, por opearcioni që bën të mundur humbjen e verbërisë nuk sjell mjaft të mira. Mos ndoshta ky është mallkimi i saj?

Filmi pritet të dalë këtë Tetor.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011870861053467
    array(1) { ["section"]=> string(79) "all-i-see-is-you-thriller-i-qe-e-kthen-blake-lively-ne-nje-te-verber-foto-37063" }