INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alesia Bami poston fotot HOT dhe me bikini braziliane, por e dini kush fshihet pas tyre? Mësojeni tani [FOTO]

Alesia Bami poston fotot HOT dhe me bikini braziliane, por e dini kush fshihet pas tyre? Mësojeni tani [FOTO]

Publikuar më: 21:50 16-04-2018

Tashmë Alesia Bami njihet si ndër modelet dhe velinat më të famshme shqiptare. Është komentuar shumë për format e saj fizike, madje shpesh herë është akuzuar për perdorim ‘photoshop’-i. Ajo shpesh provokon rrjetin me fotot që poston dhe ato ku shfaqet me bikini nuk mungojnë në llogarinë e velinës. 
Se fundmi ajo shihet teksa pushon dhe në Instagram ka çmendur meshkujt me fotot që ka postuar, por kush fshihet pas tyre? Kush e fotografon modelen? Nese mendoni se fshihet një mashkull, gaboheni. Ajo ndodhet me mikeshat e saj dhe shihet të bëjë qejf shumë duke na e treguar këtë me videot e postuara në ‘insta story’./intv.al/

d8d7f4c7-32f4-4cba-bd90-ed2c60d0d58d.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002924919128418
    array(1) { ["section"]=> string(111) "alesia-bami-poston-fotot-hot-dhe-me-bikini-braziliane-por-e-dini-kush-fshihet-pas-tyre-mesojeni-tani-foto-55452" }