INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Alban Skëndëraj dhe Mc Kresha sapo sollën ‘Ping Pong’ [VIDEO]

Alban Skëndëraj dhe Mc Kresha sapo sollën ‘Ping Pong’ [VIDEO]

Publikuar më: 15:16 08-05-2018

Një këngë e paralajmëruar prej kohësh, më në fund u publikua.

Alban Skënderaj dhe Mc Kresha ishin një ndër kombinimet më interesante për një bashkëpunim. Këngëtari dhe reperi, sapo sollën ‘Ping Pong’, një klip i animuar dhe mjaft rimtik i cili me siguri do të jetë një nga hitet e verës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026278495788574
    array(1) { ["section"]=> string(63) "alban-skenderaj-dhe-mc-kresha-sapo-sollen-ping-pong-video-57685" }