INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja juaj e preferuar turke, bashkëshorte e shqiptarit të njohur, poston FOTON e parë të vajzës 3 muajshe

Aktorja juaj e preferuar turke, bashkëshorte e shqiptarit të njohur, poston FOTON e parë të vajzës 3 muajshe

Publikuar më: 22:43 02-05-2018

Shume prej jush janë ende fansa të serialit "Fate të kryqëzuara", ku ne rol kryesor ishin aktorja Nurgul Yesilcay dhe Ebru Ozkan. Nurgul në rolin e ‘Gylseren’, ndërsa Ebru si ‘Dilara’. Kjo e fundit në janar të 2018, u bë nënë për herë të parë. Nga fryti i dashurisë së saj me bashkëshortin shqiptar, Ertan Shabani erdhi në jetë vajza e tyre, Biricik dhe të dy nuk kanë dashur ta shfaqin në publik atë.

ebru-ozkan-ve-ertan-saban-ciftinin-bebegi-oldu-10625533.Jpeg

Për herë të parë ‘Dilara’ ka postuar një foto në Instagram-in e saj, edhe këtë here duken këmbët e vogëlushes, pa i zbuluar fytyrën. Kaq ka mjaftuar dhe urimet kanë qenë të shumta, njëjtë edhe lajmet në median online./intv.al/

-640-0-5ae8742614fd3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0041501522064209
    array(1) { ["section"]=> string(112) "aktorja-juaj-e-preferuar-turke-bashkeshorte-e-shqiptarit-te-njohur-poston-foton-e-pare-te-vajzes-3-muajshe-57088" }