INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja e “Fifty Shades of Grey”, fotografohet duke darkuar me këngëtarin e njohur [FOTO]

Aktorja e “Fifty Shades of Grey”, fotografohet duke darkuar me këngëtarin e njohur [FOTO]

Publikuar më: 16:28 15-01-2018

Dakota Johnson and Chris Martin  mbrëmjen e kaluar janë fotografuar duke darkuar së bashku, në një club të veçantë në Malibu në të cilin duhet të jesh i anëtarësuar për të hyrë.

Nga fotot që DailyMail zotëron shihet se çifti duket shumë rehat nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sipas “People” një burim ka thënë se Chris dhe Dakota erdhën së bashku me makinën e Chris. Ata u takuan me miqtë e tyre dhe kaluan një mbrëmje të bukur.

Mesa duket paskan nisur flirtet mes tyre!

dakoda.jpeglajme.jpegdakoda_2.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027060508728027
    array(1) { ["section"]=> string(90) "aktorja-e-fifty-shades-of-grey-fotografohet-duke-darkuar-me-kengetarin-e-njohur-foto-47592" }