INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori mjaft i dashur për ju shan në SHQIP në serialin turk [VIDEO]

Aktori mjaft i dashur për ju shan në SHQIP në serialin turk [VIDEO]

Publikuar më: 14:40 11-09-2018

Është me origjinë nga Shqipëria, por është bërë mjaft i famshëm në shtetin turk, ku dhe po korr sukses të madh përsa i përket aktrimit.

Bëhet fjalë për aktorin Nik Xhelilaj, i cili po merr pjesë së fundmi në serialin "Nefes Nefese", ku protagonist është aktori turk Sukru Ozyildiz.

Mirëpo, aktori Nik Xhelilaj në episodin e pestë të serialit, përveç gjuhës turke, përdor edhe atë shqipe.

Xhelilaj shan shqip.

Këtë fragment ai ka vendosur që ta ndajë në Instagram me të gjithë ndjekësit e tij.

Bashkëngjitur, aktori shkruan:

M’vrit mu ktu! Pa vdek unë at’goc nuk e merr ti!!!"
Ky serial është pritur mjaft mirë nga audienca në Turqi dhe është duke korrur një sukses të madh.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073311328887939
    array(1) { ["section"]=> string(71) "aktori-mjaft-i-dashur-per-ju-shan-ne-shqip-ne-serialin-turk-video-71307" }