INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori me origjinë shqiptare “çmend” vajzat në Amerikë. Ja cili është ai…[FOTO]

Aktori me origjinë shqiptare “çmend” vajzat në Amerikë. Ja cili është ai…[FOTO]

Publikuar më: 13:20 22-11-2017

Të shumtë janë talentet shqiptare që kanë korrur sukses në tregun ndërkombëtar.

Familjes së suksesit së fundmi i bashkohet dhe një tjetër bukurosh shqiptarë.

Ai quhet Niko Pepaj dhe është 26 vjeç. Niko. Pepaj me origjinë nga Shkodra ka luajtur në disa filma të suksesshëm si “Daytimes Diva”, “Awkward” dhe “How to Get Away with Murder”.

26-vjeçari u rrit në Michigan dhe u zhvendos në Kaliforni në moshën 14-vjeçare, kun ë vitin 2009 u diplomua në “Canyon Crest Academy”.

Niko mesa duket adhurohet nga femrat në Amerikë dhe numëron 60 mijë ndjekës në llogarinë e tij në  Intagram.

Së fundmi Nikon është shfaqur për publikun dhe në klipin e Selena Gomez të titulluar “A year without rain”.

dfjio_g9034.PNG

xddfg_904.PNG

dlfm_g234.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00072407722473145
    array(1) { ["section"]=> string(75) "aktori-me-origjine-shqiptare-cmend-vajzat-ne-amerike-ja-cili-eshte-ai-42736" }