INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori i njohur i Hollywood-it bën aksident me motor gjatë xhirimeve të filmit. Ja si është gjendja e tij

Aktori i njohur i Hollywood-it bën aksident me motor gjatë xhirimeve të filmit. Ja si është gjendja e tij

Publikuar më: 14:03 10-07-2018

Ylli i Hollywood-t Georgle Clooney teksa ishte duke udhëtuar me motor është përplasur me një makinë në Sardenjë në Itali. Aktori i njohur amerikan ndodhej në ishull për xhirimet e një filmi. aksidenti ndodhi rreth orës 08:00 të mëngjesit kur po largohej nga hoteli i tij në Kosta Corallina në veri të ishullit.

Ai është dërguar mënjherë në spital dhe gjendja e tij paraqitet e stabilizuar. Sipas TMZ, aktori 57 vjeçar pësoi plagë në këmbë, krah dhe legenin e tij, por ai tashmë ka dalë nga spitali dhe është mirë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077879428863525
    array(1) { ["section"]=> string(110) "aktori-i-njohur-i-hollywood-it-ben-aksident-me-motor-gjate-xhirimeve-te-filmit-ja-si-eshte-gjendja-e-tij-64497" }