INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori i njohur akuzohet për sulm të dhunshëm! Zbulohet e vërteta [FOTO]

Aktori i njohur akuzohet për sulm të dhunshëm! Zbulohet e vërteta [FOTO]

Publikuar më: 15:24 11-10-2018

Telashet duket se nuk kanë të mbaruar për të.

Aktori i njohur James Franco është akuzuar për ngacmim ndaj aktores Busy Philipps gjatë xhirimeve te filmit “Freaks and Geeks”.

Sipas saj, ajo ishte udhëzuar që të godiste lehtë Franco-n në gjoks, por si kundërpërgjigje aktorja ka marrë një sulm të dhunshëm:

“Ai më kapi në të dy krahët dhe më bërtiti në fytyrë “mos më prek kurrë më”, e më pas më hodhi në tokë.” – u shpreh ajo.

Pas ngjarjes aktori është larguar menjëherë, ndërsa stafi ka vrapuar për t’i ardhur në ndihmë Philipps.

Të nesërmën, James Franco i kishte kërkuar falje, sepse sipas Philipps “kështu e kishin udhëzuar”, por nuk u dënua aspak për veprimet e tij,shkruan aktorja në librin e saj.

james_franco.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0066239833831787
    array(1) { ["section"]=> string(75) "aktori-i-njohur-akuzohet-per-sulm-te-dhunshem-zbulohet-e-verteta-foto-74884" }