INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori i filmit të dashur “Home Alone” habit me deklaratën e tij: Nuk i shikoj më filmat e mi

Aktori i filmit të dashur “Home Alone” habit me deklaratën e tij: Nuk i shikoj më filmat e mi

Publikuar më: 16:04 03-12-2018

Kjo është periudha e vitit kur Macaulay Culkin i njohur si Kevin është “njeriu më i dashur” dhe i preferuari i personazheve të filamve të festave. I njohur për filmin klasik të Krishlindjeve “Home Alone”, aktori është shprehur në një intervistë për Jimmy Fallon se ende i di të gjitha rreshtat e komedisë së 1990-tës dhe shpesh i reciton ato për më të dashurit e tij. ‘Është sezoni im’.

Është sezoni i Macaulay. Unë përpiqem të dal më pak në këtë kohë të vitit”, shpjegon ai. Filmi Origjinal u publikua në vitin 1990 dhe vazhdimi i tij në vitin 1992, por ekskluziviteti ka vazhduar pa atë. Ai gjithashtu nuk i shikon më filmat.

de9fee40-eafb-477f-af2a-c5abd80c542a-screen-shot-2017-07-27-at-63714-pm.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073130130767822
    array(1) { ["section"]=> string(96) "aktori-i-filmit-te-dashur-home-alone-habit-me-deklaraten-e-tij-nuk-i-shikoj-me-filmat-e-mi-80574" }