INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident në aksin Lezhë-Laç/ Një grua plagoset rëndë dhe...

Aksident në aksin Lezhë-Laç/ Një grua plagoset rëndë dhe...

Publikuar më: 09:04 12-02-2019

Mbetet e plagosur rëndë drejtuesja e një mjeti Renault, pasi u përfshi në një aksident me një furgon mallrash.

Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth ores 06:00 në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit.

Sipas informacioneve paraprake, në gjendje kritike për jetën është gruaja që ishte në timonin e automjetit Renault.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./intv.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035250186920166
    array(1) { ["section"]=> string(61) "aksident-ne-aksin-lezhe-lac-nje-grua-plagoset-rende-dhe-86751" }