INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
#AJeRadioLover? Ja çfarë bën Fatma për të rinjtë që duan RADIO-n! [FOTO/VIDEO]

#AJeRadioLover? Ja çfarë bën Fatma për të rinjtë që duan RADIO-n! [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 19:06 17-06-2018

Shqipëria është e mbushur me talente dhe e themi me mjaft bindje. IN Tv në bashkëpunim me moderatoren Fatma Methasanin janë gjithmonë në kërkim të këtyre të rinjve të cilët posedojnë një talent dhe duan të na tregojnë se çfarë dijnë të bëjnë.

“A je një radio lover” kjo ishte thirrja që Fatma bëri para pak ditësh në Fun Day dhe mund të themi që kishte vërtetë radio lover dhe të rinj me pasion. Në email-in e emisionit ([email protected]) kanë ardhur me qindra mesazhe nga të rinj të apasionuar pas radios, edhe pse të shumtët nuk kishin një eksperiencë më parë. Pasioni dhe dashuria e madhe për punën shihej shumë te këta të rinj, të cilët u bënë pjesë e audicioneve, por numri i fituesëve ishte i limituar dhe i përzgjedhuri i parë ishte Denian Hoxha.

1d11a9cf-95e3-46bc-bdee-179245ed941a.jpg

Një djalë që i reflektohej në sy talenti, dëshira dhe pasioni që ai kishte për jetën dhe per gjërat që donte të bënte. Me kaçurrelat dhe zërin e tij karakteristik radiofonik, ai prezantoi këtë të dielë me Fatmën, 10 këngët më të mira shqiptare. E diela e ardhshme do të ketë sërish një të përzgjedhur dhe i/e duhur/a do kontaktohet nga stafi i Fun Day./intv.al/

60afb631-b170-4733-84c6-10530a8dd4f5.jpg

12fea7c2-985d-4f17-a044-9ff98ebb76ac.jpg

c76d675c-3cd6-439f-bd13-82379d1a8e1e.jpg

dcc8646e-4432-4bec-ad59-0d9da8e65e92.jpg

8fcc4ade-7ee7-4c20-89a0-5dc5255e3fce.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031270980834961
    array(1) { ["section"]=> string(73) "ajeradiolover-ja-cfare-ben-fatma-per-te-rinjte-qe-duan-radio-n-foto-62058" }