INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Adelina Ismaili i thotë lamtumirë muzikës?! Ja e vërteta

Adelina Ismaili i thotë lamtumirë muzikës?! Ja e vërteta

Publikuar më: 18:39 21-11-2017

Ajo klasifikohet si një ndër DIVAT e skenës shqiptare por tani ka një lajm të keq për ju

Behet fjalë për këngëtaren e njohur nga Kosova, Adelina Ismaili. Këngëtarja për treguar në një intervisyë për Prive se tashmë nuk do te jetë me pjesë e skenës si këngëtare por këtë herë do të vijë ndryshe në rolin e aktores.

 “Do të kthehem, por në diçka tjetër. Në aktrim”, është shprehur Adelina. Ajo ka bërë të qartë se prioritet për të është djali Uliksi dhe familja./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00086402893066406
    array(1) { ["section"]=> string(60) "adelina-ismaili-i-thote-lamtumire-muzikes-ja-e-verteta-42643" }