INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Adelina Berisha sapo ia vodhi Rihannas [FOTO/VIDEO]

Adelina Berisha sapo ia vodhi Rihannas [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 11:11 09-08-2017

Nuk vonoi shumë dhe e bëri menjëherë të sajën.

Adelina Berisha ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë klipin e ri dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një fotoje të postuar në faqen e saj të instagram. Por ajo që vihet re është kopja e radhës që këngëtaret tona bëjnë nga ato të huajat. Ne e dimë që Rihanna është inspirim për shumë vajza, por veçanërisht për këngëtaret shqiptare. Riri tërhoqi goxha vëmëndje me paraqitjen e saj në këngën e fundit “Wild Thoughts”. Seksi, sensuale dhe me një look që të fiksohet. Jo më kot Adelina ka bërë menjëherë të sajin fustanin e koleksionit pranverë 2017 të Alberta Ferreti, të njëjtin që Rihanna mban veshur tek “Wild Thoughts”. Këngëtarja shqiptare do ta përdorë këtë veshje në klipin e saj të ri që del së shpejti. /intv.al/ 

20707744_10211852061770272_87465199_n.jpg

<

#WILDTHOUGHTS out everywhere @djkhaled

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Backstage #comingsoon ?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034139156341553
    array(1) { ["section"]=> string(55) "adelina-berisha-sapo-ia-vodhi-rihannas-foto-video-34224" }