INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
A po kërkon Elvana Gjata t’i marrë bashkëpunëtorin Rihannas? [VIDEO]

A po kërkon Elvana Gjata t’i marrë bashkëpunëtorin Rihannas? [VIDEO]

Publikuar më: 10:08 17-07-2017

Tashmë ditët e saj përkthehen në udhëtime, punë dhe përkushtim për projektin e radhës. 

Pas "Forever is over", Elvana duket mjaft entuziaste në arritjet e synimeve të saj ndërkombëtare. Ndoshta kësaj i referohet edhe udhëtimi i saj i fundit drejt Londrës. 30 vjeçarja ka udhëtuar dejt kryeqyetulit londinez bashkë me stilistin dhe mikun e saj Valdrin Sahiti.

Këtë na e zbulon vetë Valdrini nepërmjet kësaj videoje ku duket në makinë me këngëtaren. Detaji që bie në sy gjithashtu është se ata të dy po dëgjojnë këngën e Dj Khaled dhe duket se Elvana po e shijon në maksimum. Mos ndoshta ajo po synon një bashkëpunim me këtë të fundit? Me siguri, suksesi  i "Wild Thoughts" ka prekur edhe këngëtaren shqitare. 

On Our Way 2..... @elvanagjataaaa ??

A post shared by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011320114135742
    array(1) { ["section"]=> string(71) "a-po-kerkon-elvana-gjata-t-i-marre-bashkepunetorin-rihannas-video-32511" }