INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
A po e zëvendëson Faton Shoshi, Era Istrefin me këtë person? [FOTO]

A po e zëvendëson Faton Shoshi, Era Istrefin me këtë person? [FOTO]

Publikuar më: 13:20 13-01-2018

Si duket gjasat më të mëdha janë që ky lajm të jetë i vërtetë.

E themi këtë pas publikimit të disa fotove të cilat ‘flasin’ fakte të reja. Pasi i dha fund bashkëpunimit me Era Istrefin, Faton Shoshi duket se ka vendosur të marrë nën menaxhim këngëtarin e ri, Butrint Imeri. Ata janë parë bashkë në një tavolinë dhe komentet e lëna nëpër foto nga Fatoni, nuk mungojnë. Fakte të mjaftueshme këto për të menduar se lajmi është i vërtetë. 

ftgutyiuy.png

cgnghn.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0056140422821045
    array(1) { ["section"]=> string(69) "a-po-e-zevendeson-faton-shoshi-era-istrefin-me-kete-person-foto-47419" }