INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A iu mungon Eno Popi? Isli dhe Ori japin përgjigjen që nuk pritej [FOTO]

A iu mungon Eno Popi? Isli dhe Ori japin përgjigjen që nuk pritej [FOTO]

Publikuar më: 23:55 03-11-2018

Emisioni i mëngjesit në Top Channel, ‘Wake Up’ ka hyrë në një epokë të re. Që nga fillimi ky emision është identifikuar me figurën e Eno Popit, i cili hoqi dorë këtë sezon televiziv nga ky emision.

Moderimin e ‘Wake Up’ e kanë Isli Islami dhe Ori Nebijaj, një dyshe e pandashme që i sheh kudo bashkë edhe përtej ekranit,

Të ftuar në emisionin “Pop Culture”, dyshja e mëngjesit treguan dhe për ndjesitë që kanë për Eno Popin.

“Kujt i mungon Eno Popi?” – e pyet gazetari.

“Asnjërit!” –u përgjigjën të dy.

Gjithashtu, kur u pyetën për njëri-tjetrin ata nuk i kursyen komplimentat.

Ori për Islin u shpreh duke thënë:

“Person analizues dhe që më bën shumë të qesh”.

E ndërsa Isli u shpreh për Orin:

“E bukur, e zgjuar, e mirë.”

maxresdefault.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092740058898926
    array(1) { ["section"]=> string(75) "a-iu-mungon-eno-popi-isli-dhe-ori-japin-pergjigjen-qe-nuk-pritej-foto-77560" }