INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e gjeni dot cili produkt është shitur më shumë në Amazon? Shumica prej jush do të gabojë

A e gjeni dot cili produkt është shitur më shumë në Amazon? Shumica prej jush do të gabojë

Publikuar më: 09:15 04-12-2018
Amazon të hënën në mëngjes dha një deklaratë për shtyp në të cilën përmendi produktet "Best of Prime 2018." Çfarë do të thotë kjo, saktësisht? Shitësi më i lartë i vendit mori te gjjtha të dhënat e tij përgjatë këtij viti lidhur me shitjen dhe vendosi të bëjë një liste me produktet më të shitura me një çmim special.
Instagram Banner
Elektronike : Panasonic ErgoFit In-Ear Earbuds Headphones, Fujifilm Instax Mini 9 Instant Camera, Tile Mate Bluetooth Tracker TVs: TCL 55-Inch 4K Ultra HD Smart LED TV LG Electronics 65-Inch 4K Ultra HD Smart OLED TV, Samsung 65-Inch 4K Smart TV ©️insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078339576721191
    array(1) { ["section"]=> string(95) "a-e-gjeni-dot-cili-produkt-eshte-shitur-me-shume-ne-amazon-shumica-prej-jush-do-te-gaboje-80623" }