INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e dini se kush do të shkelmojë topin e parë në ‘Rusi 2018’…[VIDEO]

A e dini se kush do të shkelmojë topin e parë në ‘Rusi 2018’…[VIDEO]

Publikuar më: 17:13 16-04-2018

Mesa duket Kampionati Botëror i Futbollit i cili zhvillohet në Rusi do të ketë plot surpriza.

Dhe surpriza e parë sipas mediave ruse është një ari i cili mësohet se do të jetë i parë që do të shkelmojë topin e parë.

Por ajo çfarë është më e rrallë lidhet me idenë e organizatorëve të Botërorit “Rusi 2018”, që të nxjerrin ariun përkrah Presidentit Vladimir Putin në skenën nga ku do të hapet zyrtarisht turneu më i ndjekur i futbollit.

Ariu sipas mediave ruse duket se do të shkelmojë i pari topin në ndeshjen hapëse të Kupës së Botës, ku Rusia do të presë Arabinë Saudite.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036299228668213
    array(1) { ["section"]=> string(70) "a-e-dini-se-kush-do-te-shkelmoje-topin-e-pare-ne-rusi-2018-video-55415" }