INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e dini çfarë është InstaCart? Zbuloni tani opsionin e ri

A e dini çfarë është InstaCart? Zbuloni tani opsionin e ri

Publikuar më: 15:20 08-11-2018

Instacart njoftoi  se shërbimi i ri i blerjes së ushqimeve do të nisë në qytete anembanë Shteteve të Bashkuara. Opsioni i ri i  punon së bashku me shërbimin e shpërndarjes Instacart, i cili mbështet shumë nga supermarketet e ushqimeve.

Çdo shërbim i disponueshëm / shpërndarës i domosdoshëm ka nevojë për një shumëllojshmëri të gjerë . Instacart ka opsione të ndryshme blerjesh që përfshijnë marrjen dhe shpërndarjen për të mbajtur klientët e interesuar dhe për të qëndruar konkurues ndaj dyqaneve ushqimore  si Amazon, Prime Fresh ose edhe DoorDash.

Instagram Banner

Shërbimi i shitjes me ushqime nga Instacart po punon me më shumë se 200 shitës , dhe janë të vendosura në qytete të mëdha si Atlanta, Boston, Charlotte, Minneapolis, Nashville, San Francisco dhe Uashington, DC. Sapo të shkarkoni aplikacionin, mund të kërkoni dhe bleni artikujt e dëshiruar, zgjidhni opsionin Pickup Instacart dhe më pas ti merrni ato.

Nëse nuk jeni të prirur të merrni vetë  ushqimet (dhe nuk keni mëdyshje për të shpenzuar shumë para), shërbimi i shpërndarjes së Instacart është më i aksesueshëm, duke përfshirë më shumë se 70 për qind të familjeve . Çmimi për shërbimin është shumë i lirë.

© insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088870525360107
    array(1) { ["section"]=> string(63) "a-e-dini-cfare-eshte-instacart-zbuloni-tani-opsionin-e-ri-78043" }