INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
A do i vishnit këto sandale? Balenciaga prezanton

A do i vishnit këto sandale? Balenciaga prezanton "Crocs" për pranverë 2018 [FOTO]

Publikuar më: 12:05 02-10-2017

Gjatë Javës së Modës në Paris, Demna Gvasalia debutoi koleksionin e tij të fundit për shtëpinë e Balenciaga. Shfaqja kishte diçka të vogël për të gjithë: kuadrata, vija, printe leopardi, xhins, xhaketa utilitare, mbathje me imazhe perëndimi të diellit dhe po, sandale Croc me platformë.

gettyimages-856352672-1506936239.jpg

Ajo që e bën versionin e këtyre sandaleve nga Balenciaga kaq të veçantë nuk është vetëm platforma prej 10cm, por që këpucët gjithashtu do të jenë të stampuara me logon e rishpallur të Demna së Balenciagas.

Nuk e dimë ende nëse do i vishnim dhe nuk po flasim vetëm prej çmimit (i cili nuk është shpallur ende, por me siguri do jetë i kripur). Ju çfarë mendimi keni?

balenciaga-foam-shoes-ss18-runway-1506936763.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00076484680175781
array(1) { ["section"]=> string(83) "a-do-i-vishnit-keto-sandale-balenciaga-prezanton-crocs-per-pranvere-2018-foto-37912" }