INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat

8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat

Publikuar më: 15:51 07-09-2017

Le të diskujtojmë pak çfarë janë këto gjëra që meshkujt nuk i durojnë dot kur femrat I bëjnë në shtrat, për hir të kënaqësisë së të dyja palëve.

Si fillim mos ia lini të gjitha atij në dorë
Sigurisht që nëse është një mashkull për të qënë, do bëntë ç’mos për t’iu kënaqur, pormeshkujt e urrejnë presionin për të qënë 100% të përgjegjshëm vetëm për kënaqësinë tuaj. Mos hezitoni të luani duart…nëse e kuptoni çfarë duam të themi.

Refuzoni të sillni risi në shtrat
Kujt i bëhët vonë nëse duket një pozicion i çuditshëm, apo nga një kënd I caktuar nuk dukeni mjaft seksi, edhe ato zhurmat që tingëllojnë jo dhe aq mirë, janë pjesë e lojës dhe ata i adhurojnë.

Ju e pagëzoni me emër mikun e tij
Kuptohet që nuk është aspak një shenjë e mirë.

Nuk nxirrni një fjalë të vetme nga goja
Ju lutemi mos rrini aty si dru dhe askush nuk iu kërkon të imitoni filmat prono, thjesht bëjini të ditur në mënyrën tuaj dhe pa turp sa po kënaqeni.

E vrisni mendjen se si dukeni
Femra, ai është kaq shumë i zënë duke shijuar momentin sesa të fokusohet në peshën tuaj apo nëse iu kanë shpëtuar pa hequr disa qime në këmbë.

I ngulni sytë tek penisi i tij dhe e shikoni sikur të ishte një objekt aleni
PO, e dinë shumë mirë që nuk është pjesa e trupit që mund ta shohësh kudo dhe kurdo, por thjesht pranojeni dhe mos bëni fytyra të çuditshme.

Injoroni testikujt e tij
As na duhet ta shpejgojmë këtë çështje…

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013928413391113
    array(1) { ["section"]=> string(73) "8-gjera-per-te-cilat-meshkujt-luten-qe-femrat-mos-i-bejne-ne-shtrat-36312" }