INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
7 këshillat më të mira nga Rihanna për dashurinë. Mos humbni më kohë!

7 këshillat më të mira nga Rihanna për dashurinë. Mos humbni më kohë!

Publikuar më: 12:34 28-05-2018
Sipas intv.al janë disa këshilla që Rihanna ka dhënë për të gjithë, për të pasur një lidhje të lumtur me partnerin.
Për më tepër shikoni, edhe shprehjet që do ju ndihmojnë të mos bëni gabimet që ndoshta ajo i ka bërë në të kaluarën:
1. Vite më parë, Rihanna ka thënë: "Unë jam e hapur për dashuri, por djemtë duhet ta fitojnë atë, sepse në momentin që e marrin atë, ata duan diçka tjetër".
2. Për mua, seksi është fuqi. Është fuqizuese kur e bëni atë, sepse vërtetë e dëshironi.
3. "Seriozisht, gjithçka që dua është një djalë që të më nxjerrë jashtë dhe të më bëjë të qeshë për një orë të mirë dhe të më kthejë në shtëpi”.
4. "Dashuria të bën të shkosh në vende ku ndoshta nuk do të shkoje kurrë, por mendoj se të gjithë kanë ende kufijtë e tyre”.
 
5. Ja një shprehje tjetër, sipas intv.al:
“Ju duhet  ta ndani jetën me dikë. Kjo është ajo që unë jam duke e  humbur tani”!
 
6. "Ka njerëz në botë që do të duan ty dhe do të të lëndojnë, por ka edhe njerëz në botë që do t’i bëjnë të dyja".
7. “ Kur diçka ka mbaruar dhe është zhdukur, ju ende dëshironi të kishit sërish ato gjërat e këqija, që më pas të shijonit të mirën”.
Burimi: MSN
Përshtati: Anisa Bega
 
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075609683990479
    array(1) { ["section"]=> string(73) "7-keshillat-me-te-mira-nga-rihanna-per-dashurine-mos-humbni-me-kohe-59865" }