INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
5 vajzat VIP shqiptare që ranë pre e trendit që i bëri njësoj në videoklipet e tyre [FOTO]

5 vajzat VIP shqiptare që ranë pre e trendit që i bëri njësoj në videoklipet e tyre [FOTO]

Publikuar më: 21:19 28-06-2017

Shfaqen seksi por ky detaj i tradhëtoi…

Janë seksi dhe të suksesshme por këto 5 vajza VIP shqiptare ranë pre e trendit më të fundit dhe dashur pa dashur ato në videoklipet e tyre u paraqiten me stil të njëjtë. Bëhet fjalë për tylin e famshëm që kohet e fundit të gjithë ne po e shikojmë shpesh tek këngëtaret shqiptare.  Dhe mos ju vijë habi nëqoftëse nesër shumë vajza të tjera VIP do “bien” pre e këtij trendi. Emisioni “Fun Day” në IN Tv me moderatore Fatma Methasani  foli për 5 vajzat VIP shqiptare që ranë pre e trendit që i bëri “njësoj” në videoklipet e tyre, shkruan intv.al. Ja cilat janë ato:

1)Soni Malaj ft. Gena - Ti, jeta

IMG_4476.PNG

 

2)Greta Koci feat. Genc Prelvukaj - Nuk ka dashni

IMG_4480.PNG

 

3)Franques & Tuna ft. Fatman Scoop - Knocks Me Out

IMG_4477.jpg

 

4)Eni Koci ft. Blake - Hold Up

IMG_4459.jpg

 

5)Era Istrefi –RedRum

IMG_4481.PNG

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012528896331787
    array(1) { ["section"]=> string(94) "5-vajzat-vip-shqiptare-qe-rane-pre-e-trendit-qe-i-beri-njesoj-ne-videoklipet-e-tyre-foto-31255" }